Nauka języka holenderskiego w Holandii | Nauka języka polskiego w Holandii | O mnie
15376
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15376,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

O mnie

O mnie

Nazywam się Monika Gajek. Jestem profesjonalnym nauczycielem języków.

Języki zawsze były moją pasją. Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej i licencjatem filologii angielskiej, studiowałam 6 lat metodykę nauczania języków. Jestem certyfikowanym nauczycielem języka niderlandzkiego jako obcego, Docent Nt2, z certyfikatem Vrije Universiteit Amsterdam. Ukończyłam również specjalizację   nauczanie języka w miejscu pracy na uniwersytecie w Amsterdamie.  Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w uczeniu języków na wszystkich poziomach , we wszystkich grupach wiekowych. Największa satysfakcję sprawia mi jednak praca z dorosłymi, ponieważ w naturalny sposób otrzymuję od nich informacje zwrotną dotyczącą mojej pracy. To spotkanie partnerskie, nie lekcja.

Nieustannie się dokształcam. Swoją wiedzę zdobywałam na uniwersytetach w Katowicach, Opolu, Tilburgu i Amsterdamie, ale to nie znaczy, że ją przekazuję w sposób niezrozumiały lub niedostępny. Mówię językiem swoich klientów i dostosowuję metody do ich potrzeb. Jeśli będziesz chciał, będzie językoznawstwo i gramatyka z górnej półki, jeśli nie to będzie na „ chłopski rozum”.

Jeśli chcesz się nauczyć języka, zaufaj profesjonaliście.

V-Taal

Działam od 2011 roku. Początkowo w Helmond , gdzie wciąż mam tam wielu zadowolonych klientów. Obecnie pracuję również w Venlo, dla polskojęzycznych klientów z Niderlandów, Belgii i z Niemiec. Uczę angielskiego, niderlandzkiego i polskiego. Oferuję także lekcje prywatne, na indywidualnie omawianych zasadach. Pracuje dla wielu firm, w których istnieje potrzeba językowego dokształcania pracowników. Na życzenie firmy organizujemy kurs na terenie zakładu pracy. Być może i Twoja firma chce zorganizować taki kurs?

 

W wolnym czasie

Uwielbiam podróże, dobrą literaturę i muzykę. Tu w Niderlandach nauczyłam się grać na ukulele, to taka ” mała gitarka”, jak mówi wielu kursantów. Daje mi to dużo frajdy i okazji do śpiewania.

Od wielu lat medytuję, co daje mi dystans do własnych emocji, wolność wyboru zachowań w codziennych sytuacjach, radość i energię niezależnie od otaczających warunków. To taki mój skarb i szczęście.

Bardzo ważny jest dla mnie dobry kontakt z kursantami i nic nie cieszy mnie tak, jak ich szybkie postępy w nauce. Zależy mi na Twoim sukcesie, dlatego staram się podchodzić indywidualnie do klientów i ich potrzeb. W swojej pracy motywuję do nauki, a efekty oceniam według standardów europejskich. Używam metod, ćwiczeń i technologii ułatwiających naukę i zapamiętywanie. Pomagam przełamywać blokadę przed mówieniem w języku obcym, bo czasami wiedza jest w głowie, a język jakby zawiązany, wiesz o czym mówię? Bardzo wielu klientów, przełamało ze mną swój lęk przed mówieniem. Tobie też się uda.

Szkoły w których prowadzę zajęcia