Nauka języka holenderskiego w Holandii | Nauka języka polskiego w Holandii | Venlo
15543
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15543,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Venlo

Zapraszam na zajęcia w Venlo.

Zajęcia odbywają się tu w bardzo małych grupach 6-10 osobowych, co gwarantuje indywidualne podejście do kursanta i jego wyjątkowych potrzeb. Lekcja trwa 120 -150 minut.

Venlo – Blerick, Garnizoenweg 3A, 5928 NA sala 204 na 1 piętrze. Przy budynku znajduje się obszerny i bezpłatny parking.

Angielski

Angielski dla początkujących
A0-A1
Niedziele,12 spotkań po 2,5 godziny, 9.00-11.30
Rozpoczęcie 18 września zakończenie 11 grudnia 2022

Dokładny kalendarz spotkań na pierwszych zajęciach. To kurs dla osób, które w ogóle nie znają języka angielskiego. Zaczynamy naprawdę „od zera”, ale szybko idziemy do przodu. Zajęcia dotyczą sytuacji z życia codziennego, między innymi: przedstawianie się, zwroty grzecznościowe, rozmowa o rodzinie, opowiadanie o codziennych czynnościach, umawianie się na spotkania, jedzenie i picie, zakupy, opisywanie wyglądu oraz wizyta u lekarza. Na każdym spotkaniu masz możliwość mówienia, szkolisz słuchanie i czytanie oraz pisanie. Twoje postępy są regularnie sprawdzane i testowane. Po kursie potrafisz mówić o teraźniejszości, przyszłości i przeszłości.
Masz możliwość samodzielnej pracy z materiałami lekcyjnymi online.
Poznajesz około 1200 słów.

Grupa składa się maksymalnie z 10 osób, minimalnie z 6
Niedziela start 18 września zakończenie 11 grudnia 2022, 9.00 – 11.30
Całkowity koszt: 350 euro ( z materiałami)
Zapis na stronie vtaal.com w zakładce ZAPISZ SIĘ NA KURS, proszę podać poziom, język i dzień

Angielski w miejscu pracy
A1 do A2
Czwartki 18.00 do 20.30, start 15 września – zakończenie 1 grudnia 2022

Kurs ma na celu ułatwienie Ci komunikacji w sytuacjach zawodowych na poziomie podstawowym, dzięki czemu poczujesz się bardziej komfortowo w międzynarodowym miejscu pracy. Powtarzamy gramatykę w praktyczny sposób, oparty na sytuacjach łączących życie zawodowe i prywatne. Duży nacisk na komunikację w miejscu pracy.
Grupa składa się maksymalnie z 10 osób.
Czwartek start 15 września zakończenie 1 grudnia 2022, 18.00-20.30
Całkowity koszt: 350 euro ( z materiałami)
Zapis na stronie vtaal.com w zakładce ZAPISZ SIĘ NA KURS, proszę podać poziom, język i dzień

 

Niderlandzki

Uwaga : kursy odbywają się stacjonarnie w Venlo

Grupa : minimum 6 – maksimum 10 osób

Kurs dla początkujących od poziomu zero do A1.

Kurs składa się z 12 spotkań po 2,5 godziny, czyli z 30 godzin. Zajęcia dotyczą sytuacji z życia codziennego, między innymi: przedstawianie się, zwroty grzecznościowe, rozmowa o rodzinie, opowiadanie o codziennych czynnościach, umawianie się na spotkania, jedzenie i picie, zakupy, opisywanie wyglądu oraz wizyta u lekarza. Na każdym spotkaniu masz możliwość mówienia, szkolisz słuchanie i czytanie oraz pisanie. Twoje postępy są regularnie sprawdzane i testowane. Po kursie potrafisz mówić o teraźniejszości, przyszłości i przeszłości.

Masz możliwość samodzielnej pracy z materiałami lekcyjnymi online.

Poznajesz około 1200 słów.

Grupa składa się maksymalnie z 10 osób.

Sobota 8.30 – 11.00 start 17 września zakończenie 10 grudnia

lub

Niedziela 12.00 – 14.30 start 18 września zakończenie 11 grudnia

Całkowity koszt: 370 euro ( z materiałami)

Zapis na stronie vtaal.com w zakładce ZAPISZ SIĘ NA KURS, proszę podać poziom i dzień

(sobota lub niedziela)

Kurs od poziomu A1 do poziomu A2

Kurs składa się z 12 spotkań po 2,5 godziny, czyli z 30 godzin. Po kursie będziesz w stanie w prosty sposób brać udział w sytuacjach dotyczących codziennego życia między innymi: szukanie pracy, rozmowa telefoniczna, rozmowy z nauczycielką w szkole, będziesz w stanie załatwić proste sprawy w urzędzie lub banku czy zrozumieć instrukcje w pracy. Poznasz też interesujące informacje dotyczące Niderlandów, co przybliży Ci kulturę i specyfikę tego kraju.

Poznasz nowe zagadnienia gramatyczne i poprawisz swoją wymowę. Na każdych zajęciach będziesz mieć możliwość mówienia i sprawdzenia swoich umiejętności w formie testu.

Masz możliwość samodzielnej pracy z materiałami lekcyjnymi online.

Poznasz około 1200 nowych słów.

Grupa składa się maksymalnie z 10 osób.

Sobota 11.15 – 13.45 start 17 września zakończenie 10 grudnia

Całkowity koszt: 370 euro ( z materiałami)

Zapis na stronie vtaal.com w zakładce ZAPISZ SIĘ NA KURS, proszę podać poziom

Kurs od poziomu A2 do poziomu A2 plus/ B1 minus

Kurs do poziomu B1 składa się z 2 części po 30 godzin (czyli 60 godzin), to część 1

Kurs składa się z 12 spotkań po 2,5 godziny, czyli z 30 godzin.

De cursus bestaat uit 8 thema’s waarmee NT2-leerders hun basisniveau verder kunnen ontwikkelen, zodat ze op meer terreinen kunnen deelnemen aan de Nederlandse samenleving. Er komen praktische onderwerpen aan bod, zoals een opleiding kiezen en volgen, stage lopen, werken, veiligheid en vervoer. Ook kunnen taalleerders hun sociale netwerk uitbreiden met de thema’s relaties, mijn buurt, vrije tijd en media. Tot slot geven de thema’s natuur, geschiedenis en samenleving veel nuttige en leuke informatie over Nederland. Er wordt nieuwe woordenschat aangeboden circa 2000 nieuwe woorden en wordt geoefend met impliciet aangeboden grammatica. Hierna volgen leesoefeningen met inhoudelijke vragen en opdrachten over de woordenschat. Bij de spreekoefeningen worden nieuwe taalhandelingen aangeboden en wordt er geoefend met opdrachten zoals taalleerders die ook bij het staatsexamen kunnen verwachten. De schrijfoefeningen beginnen met een oefening zinnen afmaken met nieuwe voegwoorden, gevolgd door een korte en een lange schrijfopdracht. Het onderdeel luisteren is opgebouwd uit een dictee, luisteren naar zinnen en een reactie geven, en twee luisterteksten met inhoudelijke vragen en opdrachten over de woordenschat.

Grupa składa się maksymalnie z 10 osób.

Sobota 14.15- 16.45 start 17 września zakończenie 10 grudnia 2022

Całkowity koszt: 370 euro ( z materiałami)

Zapis na stronie vtaal.com w zakładce ZAPISZ SIĘ NA KURS, proszę podać poziom.

Grama to nie drama

Kurs gramatyki dla znających język niderlandzki

Celem kursu jest powtórka gramatyki języka niderlandzkiego dla osób które rozumieją język niderlandzki i już sią nim porozumiewają, ale maja wątpliwości dotyczące poprawności gramatycznej i chcą je rozwiać. Obejmuje zagadnienia od poziomu A1 do poziomu B1, między innymi – powtórkę czasów, zasad budowy zdania, czasowniki rozdzielnie złożone i zwrotne, stałe wyrażenia przyimkowe. Kurs ma charakter praktyczny, po krótkiej teorii przechodzimy do ćwiczeń.

Kurs składa się 10 lekcji po 2 godziny,

Środy, godzina 17.45 do 19:45 start 14 września zakończenie 15 listopad 2022

Całkowity koszt: 260 euro

Zapis na stronie vtaal.com w zakładce ZAPISZ SIĘ NA KURS, proszę dodać „Gramatyka NL” w uwagach

Blerick, Garnizoenweg 3A, 5928 NA Venlo, Sala 220, 1 piętro